De bewoners met hun familieleden zijn verrast met een fantastische bootreis met het partyschip “Marlina” van rederij Fortuna.
De Stichting Vrienden van de Plantage heeft 2 geweldige sponsoren gevonden om deze feestdag compleet te maken: MarTest Cambrian b.v. en LTT Holland b.v.
De dag begon met een hele organisatie om 160 personen met 7 touringcars naar Spijkenisse te laten afreizen, alwaar iedereen aan boord ging van het partyschip. Het schip vertrok naar de havens van Rotterdam. Alle bewoners genoten van het geweldige buffet, wat indrukwekkend uit de grond omhoog kwam. Het werd een dag om nooit te vergeten!

Deze dag is mede tot stand gekomen door de inzet van alle vrijwilligers. Mocht u interesse hebben in het vrijwilligerswerk in de Plantage, neem dan contact op met Jacqueline van Barneveld, regisseur Welzijn. Telefoon 0181-476000. Email: j.vanbarneveld@careyn.nl

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *